Hakkımızda

Genel merkezi İstanbul’da bulunan UHY ÖZCAN&ÖZCAN HUKUK BÜROSU 1997 yılında Ankara’da kurulmuş olup Ulusal ve Uluslararası Hukuk konularında yasal danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Hem İstanbul hem de Ankara büromuz hâlihazırda güçlü haberleşme ağı, uzman avukat ve danışmanları ve hukukun çeşitli alanlarında edinmiş olduğu uzun süreli mesleki tecrübesi ile bireysel ve kurumsal müşterilere yasal hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktadır.

UHY ÖZCAN&ÖZCAN HUKUK BÜROSU özellikle İflas Hukuku, Medeni Hukuk, İş Hukuku, Kurumsal Danışmanlık, Enerji Hukuku, Maden Hukuku, Altyapı Projeleri, Fikri Mülkiyet Hukuku, Şirket Birleşmesi, Şirket Satın alma, Sağlık Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuk başta olmak üzere geniş bir hukuk yelpazesinde faaliyet göstermektedir.

Büromuz küresel bir şirket olmak ve uluslararası alanda büyümek amacıyla Şubat 2015’te UHY INTERNATIONAL Hukuk Hizmetleri kolunun bir üyesi olarak UHY ÖZCAN&ÖZCAN LAW OFFICE adıyla hizmet vermeye başlamıştır.

hakkimizda